Tapunuzu Hemen Teslim Ediyoruz

Daireler 2017 Aralık'ta Teslim

Metro İstasyonu Yanıbaşınızda

Metro hattının Şubat 2018'de 3. Havalimanı’nın açılışına yetiştirilmesi beklenmektedir.

Özellikler

Doğayla iç içe

Bulunduğu doğal ortama bire bir uyum sağlaması hedeflenerek tasarlanan Naturalist'te eşsiz manzaranın yanı sıra neşe dolu bahçeler de yer alıyor. Mevsimine göre açan çiçekler, yürüme yollarının etrafını saran yeşillikler özenle tasarlanan peyzajın ayrılmaz birer parçası.

Güvenli

Az sayıda ailenin yaşayacağı ve yüksek konfor seviyesine sahip güvenli bir proje hayali ile yola çıkılan Naturalist'te; 24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemleri, kontrollü geçisler, yangın/gaz kaçagı algılama ve ikaz sistemleri gibi özellikler sayesinde 24 saat güvendesiniz.

Konforlu

Her daireye özel iki* araçlık kapalı park yeri, motosiklet, bisiklet ve misafir araçlar için ekstra park yerleri, elektrikli araç sahipleri için sarj üniteleri, ısıtmalı araç giris rampası, tüm dairelerde yerden ısıtma sistemi, su arıtma sistemi ve ortak alanlar ile dairelerin tümünü besleyen jeneratör konfora öncelik verilen Naturalist'te düşünülen detaylardan sadece birkaçı.

Proje Hakkında

Naturalist, doğaya olan yakınlığı ile huzurlu bir konumda

Dört mevsim farklı manzaralara sahip bir ormana karşı konumlanan Naturalist, doğayla içi içe bir yaşam vadediyor.

Projelerini geliştirirken insanı ve çevreyi merkeze alan Mika, Naturalist'i Leed Sertifikasyon Sistemi'ne uygun olarak tasarladı.

Başarılı bir projenin olmazsa olmazlarından birinin iyi ve özgün mimari proje olduğuna inanan Mika, Naturalist'in tasarımında dünyanın bir çok farklı noktasında önemli işlere imza atan ünlü İtalyan mimari ofis Progetto CMR ile çalıştı.

Dalia ya da Roseto... Naturalist’te dairenizi dekore etmek istediginiz tarza uygun olarak seçebileceginiz, farklı unsurlara sahip iki iç dizayn alternatifi sunuluyor. Kapılar, seramikler, mutfak dolapları, süpürgelikler, zemin kaplamaları, kartonpiyer seçenegi gibi iç dizayn unsurlarından kendi tarzınıza uygun olanı tercih edebilir böylece evinizde dekorasyonunuzla birbirini tamamlayan bir görünüm elde edebilirsiniz.

Galeri

1. Aşama

Planlama

Tamamlandı

2. Aşama

İnşaat

Devam ediyor

3. Aşama

İnce detaylar

Başlamadı

4. Aşama

Proje bitimi

2017 sonu

Daha detaylı bilgi için bir Mika temsilcisi ile konuşun (212) 360 22 72

Mimari ve Tasarım

Keşif

Arsayı ilk ziyaretimizden itibaren, seçkin ve ahenkli tasarımı ve çevresindeki doğanın eşsiz güzelliğine mükemmel uyumu ile dikkat çeken ve fark yaratan bir yaşam alanı yaratma ihtiyacı hissettik.

Özgün tasarım

Son kullanıcının gereksinimlerini merkeze koyan, doğal kaynakları sürdürülebilir mimari amaçlı değerlendiren ve kültürel kökenimizden gelen ilhamı yerel öğelerle birleştiren özgün tasarım sürecimizi uygulayarak yola koyulduk.

Massimo Roj - CEO, Progetto CMR

LEED Sertifikası Adayı

Naturalist çevre dostu binalar

Çevre dostu bina yapımı için en önemli adım binanın tasarımı. Dolayısıyla bütün tasarım ve uygulama evrelerinde çevre/enerji odaklı hareket etmek gerekiyor. Çevre dostu bina yapımının önemini bilen Mika, LEED sertifikası adayı olan Naturalist projesini bu bilinç ile tasarladı.

LEED sertifika sistemi, Amerikan Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından gelistirilmis bir çevre dostu bina sertifikasyon sistemidir.

Örnek Daire Planları

Ödeme ve fiyatlar

Fiyat ve Ödeme Bilgisi Almak İstiyorum!

Arayın, Tüm Sorularınızı Cevaplayalım (212) 360 22 72