EN

herkesin tarzı farklı...

Dalia ya da Roseto... Naturalist’te dairenizi dekore etmek istediginiz tarza uygun olarak seçebileceginiz, farklı unsurlara sahip iki iç dizayn alternatifi sunuluyor. Kapılar, seramikler, mutfak dolapları, süpürgelikler, zemin kaplamaları, kartonpiyer seçenegi gibi iç dizayn unsurlarından kendi tarzınıza uygun olanı tercih edebilir böylece evinizde dekorasyonunuzla birbirini tamamlayan bir görünüm elde edebilirsiniz.

dalia

Dalia daire seçeneğinde tüm detaylar sadelik esas alınarak dizayn edildi. Böylece çağdaş bir görünüm yakalandı.

yalın

Kapı kollarından süpürgeliklere kadar en küçük detaylarda bile sadelik ve denge unsuru gözetilerek abartıdan ve süsten uzak yalın bir görünüm elde edildi.

aydınlık

Işık bir evin tüm havasını değiştirebilecek ender özelliklerden biridir. Aydınlık bir ortam yaratabilmek için gün ışığını maksimum düzeyde içeri alacak büyük pencereler, evinize adım atar atmaz ferahlığı hissedebilmeniz için geniş koridorlar tasarlandı.

duru

Suyun verdiği dinginlik hissinden esinlenerek banyo dekorasyonunda abartıdan ve süsten uzak yalın bir görünüm gözetildi.

zarafet

Şüphesiz ki evinizin salonu büyük önem taşıyor. Zarif çizgiler, net hatlar, sıcaklık katan tuğla kaplama duvarlar evi modern çizgilerle farklılaştıran özel detaylar.

geniş

Ferahlığa özen gösterilerek tasarlanan yatak odalarında değişik dekorasyon alternatifleri oluşturmak mümkün. Konfor sağlamak için ebeveyn yatak odalarında banyoya* yer verildi.
* 1+1 dairelerde ebeveyn banyosu bulunmamaktadır.

rahat

Günümüzün büyük kısmı mutfakta geçiyor. Yemek hazırlamanın ötesinde masa ve sandalyeler yerleştirebileceğiniz büyüklükteki mutfaklarda bir oturma alanı da oluşturabileceksiniz.

pratik

Zaman hepimiz için değerli. Açık mutfağa sahip olan dairelerde bir yandan akşam yemeğinizi hazırlarken bir yandan da misafirlerinizle sohbet edebilirsiniz.

roseto

Klasik hatları seven, şıklığı hayatına taşımak isteyenlerin beklentilerine yönelik hazırlanan bu seçenekte tüm detaylar fark yaratmak için tasarlandı.

uyum

Detaylarında klasik tasarımın izlerini taşıyan geniş ve aydınlık giriş holü evinizin özgün tasarımı ile uyumluluk gösteriyor.

ihtişam

Kartonpiyerlerden kapılara, parkelerden mutfak dolaplarına kadar klasik modanın trendleri takip edilerek tasarlanan evinizde hayal ettiğiniz dekorasyonu gerçekleştirmeniz mümkün.

enerjik

Evinizin her köşesinde olduğu gibi yatak odanızda da rahat etmeniz bizim için önemli. Bu yüzden yatak odalarının ferah olmasına özen gösterdik. Ebeveyn yatak odasında yer alan banyo* sayesinde sabahları rahatça hazırlanıp güne huzurlu başlayabilirsiniz.
* 1+1 dairelerde ebeveyn banyosu bulunmamaktadır.

ergonomik

Geniş mutfak dolapları, kullanım alışkanlıkları değerlendirilerek yerleştirildi. Ergonomik şekilde tasarlanan mutfağınızda kendinizi yormadan, keyif alarak vakit geçireceksiniz. Kahvaltılarınızı mutfağınızda yapabilecek, evinizin içerisinde ekstra bir oturma alanına daha sahip olabileceksiniz.

dingin

Dairenin genelinde olduğu gibi banyolarda da klasik çizgiler taşıyan öğelere yer verildi. Duvar ve yer seramikleri, banyo dolapları gibi detaylarda tercih hep şık ve zarif olandan yana oldu.

şık

Evinizin odak noktası kuşkusuz salonunuz. Şık hatlar, zarif çizgiler, mekana sıcaklık katan tuğla kaplama duvarlar salonunuzu tek düzelikten uzaklaştırırken klasik dekorasyonu günümüzün anlayışı ile buluşturuyor.

mutluluk

Keyifli kutlamalara, mutlu günlere tanıklık edecek salonunuza yerleşirken, sizin için tasarlanan zarif ayrıntıların görünümü ne kadar şıklaştırdığını göreceksiniz. Açık mutfaklı salonlara sahip olanlar, gecenin her anına katılma fırsatına sahipler.

isterseniz siz bizi arayın

(212) 360 22 72